Állásajánlatok

Bízunk benne, hogy hamarosan munkatársaink között üdvözölhetjük!

Hirdetés időpontja: A hirdetés visszavonásig érvényes / folyamatos

Hirdetés státusza: Nyitott pozíció!

Keresünk:

  • Gyakorlott autóipari beszállítói mérnököket (SQA / STA)
    • Közreműködés új beszállítók felkutatásában, kiválasztásában
    • Beszállítófejlesztés
    • Gyártmányindítások felügyelete, stb. ...

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Autóipari minőségügyi, termelési és logisztikai fogalmakban való jártasság (VDA, ISO/TS 16949, ...)
  • Gyakorlat

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés,
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • elegáns budai irodai munkakörnyezet,
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest
  • Sok külföldi utazás, elsősorban az EU területén

Irodánkban örömmel várjuk a jelentkezőket!
Gyere, dolgozz Te is velünk!

Érdeklődés, felvételi időpont egyeztetése:

Hirdetés időpontja: Jelenleg nem aktív a hirdetés

Hirdetés státusza: Jelenleg nem aktív hirdetés

Keresünk:

  • gyártósori munkatársakat
  • gépész- és elektromos karbantartókat
  • raktárosokat
  • minőségellenőröket
  • termelési koordinátort

  • biztos munkahely,
  • kulturált és barátságos munkakörülmények
  • három műszakos munkarend
  • teljesítményarányos bérezés
  • munkahelyre történő utazás saját autóbusszal történő ingyenes biztosítása vidéki kollégáinknak

  • Telefon: 0 74 726 0972
  • Fax: 0 267 315 235

Érdeklődését köszönjük!

Jelenleg sajnos nincs nyitott pozíciónk.

Kérjük, töltse ki és faxon vagy postai úton juttassa vissza hozzánk a nyomtatványt. Köszönjük!

icon Valkes_Interju_adatlap_ver2.pdf (87.25 KB)

További űrlapok feltöltés alatt...
Türelmét kérjük!

Amennyiben állásajánlataink valamelyike felkelti figyelmét és Ön is a dinamikusan fejlődő csapatunk tagja kíván lenni, töltse ki a jelentkezési űrlapot, s küldje vissza címünkre!

Csak Ön tudja megítélni, hogy képességei és tapasztalata mit ér - mi csupán arról tudunk dönteni, hogy illeszkedik-e cégünk elképzeléseihez, ne habozzon hát!

#000000
#000000
#000000
#000000
#000000
#000000
0
1
2
3
4
5